PDF کتاب 504 واژه انگلیسی

PDF کتاب 504 واژه انگلیسی – 504 Absolutely Essential Words

در این مقاله ما نسخه PDF کتاب 504 واژه انگلیسی – 504 Absolutely Essential Words را به همراه ترجمه و فایل های صوتی برای شما آماده کرده ایم.

در یادگیری یک زبان جدید به خصوص انگلیسی، گسترش دایره لغات از اهمیت بالاتری برخوردار است؛ چرا که واژگان پایه و اساس زبان را ایجاد می‌کنند. با یادگیری لغات بیشتر و کنارهم قرار گرفتن آن‌ها، می‌توان به راحتی اصطلاحات بیشتری را آموخت.

 

کتاب 504 واژه انگلیسی چیست؟

کتاب 504 لغت ضروری زبان انگلیسی  (Absolutely Essential Words 504)، یکی از محبوب ترین منابع آموزشی در بین مدرسان و دانشجویان انگلیسی است. مطالب و لغات این کتاب از مجلات، مطبوعات، فیلم‌های انگلیسی و مکالمات روزمره انتخاب شده است.

این کتاب  هسته اصلی کلماتی را ارائه می‌کند که دانش‌آموزان در مقاطع راهنمایی و بالاتر باید بدانند و بتوانند به راحتی از آنها برای موفقیت تحصیلی استفاده کنند .این کلمات همچنین واژگان ضروری برای دانش‌آموزان و آزمون‌دهندگان ESL و همچنین سایر افرادی که انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود صحبت می‌کنند، تشکیل می‌دهند.نویسندگان مجموعه‌ای از درس‌های مختصر واژه‌سازی را ارائه می‌کنند که هر کدام 12 کلمه جدید را معرفی می‌کنند که در جملات نمونه و مقالات کوتاه ارائه شده‌اند.تمرین‌های پر کردن جاهای خالی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا پیشرفت خود را در واژه‌سازی اندازه‌گیری کنند. با تعاریف و مثال‌های واضح و در عین حال ساده، خوانندگان متوجه خواهند شد که دایره واژگان آنها به طرز چشمگیری بهبود یافته است.

 

سرفصل های کتاب

این کتاب شامل ۴۲ درس است که در هر فصل ۱۲ کلمه مورد بررسی قرار می‌گیرد. در هر درس برای آموزش لغات، از کلمات مترادف و مثال استفاده شده است، در انتهای هر فصل برای تثبیت لغات تمارینی نیز آورده شده است.

 

نقاط قوت و ضعف کتاب:

+ تعداد لغات زیاد (شامل کلمات ادبی و رسمی)

+ به همراه داشتن مثال برای هر واژه

– نداشتن دسته بندی و سطح بندی واژگان

 

دانلود pdf کتاب 504

دانلود pdf نسخه انگلیسی کتاب 504 واژه

pdf همراه با ترجمه فارسی

فایل های صوتی کتاب

 

کتاب پیشنهادی: دانلود pdf کتاب Vocabulary for the high school student